Život studenta

Maturita - jak se nezbláznit

20. července 2018 v 17:10 | Key

Anebo Zbláznit?

Letos jsem odmaturovala. Pravda, nemůžu se na ni úplně vymlouvat, když jsem dělala i spoustu jiných věcí (třeba koukala na seriály... to hlavně), ale dost dlouho jsem neměla na mysli nic jiného než právě maturitu a přijímačky. Nejdřív jsem bláznila z toho a pak se to ještě zhoršilo, když jsem úspěšně odmaturovala. Proč? No, to by mě taky zajímalo. Asi nadbytek volného času... Každopádně pár slov k mauritě...

Diskov

25. května 2017 v 15:20 | Keyance
aneb

Zábava moderní mládeže a pár jejích kladů

Super! Půjdeme na disko! Bude legrace!... Spontání reakce a moje nesmírná zvědavost zapříčninily, že jsem na nápad holčičí jízdy v jednu dalekou sobotu kývla téměř okamžitě. Proč taky ne? Problémy se začaly ukazovat až později, kdy jsem začínala mít drobné obavy, aby se tam nesemlel nějaký ten průšvih.

Gaudeamus...

1. listopadu 2016 v 20:53 | Keyance

Není to jen přeplněná hlava a milión letáčků!


Když jsme se pana ředitele ptali, jak to on vidí s Gaudeamem, prahlásil, že za něj je to ztráta času. Dostaneme prý jen hromadu letáčků. Oproti tomu třídní nás podporovala, dokud jsme včera nepřišli s tím, že dnes pojedeme. To už tak nadšená nebyla. Navzdory drobným komplikacím jsme nakonec dnes na gaudeamu byli.
 
 

Reklama