Zaujalo mě...

Homosexualita a katolická církev

3. června 2016 v 8:24 | Keyance
Tímto článkem reaguji na video o Katolické církvi a jejich přístupu k homosexualitě, které jsme si pouštěli v hodině náboženství.

Výjimečný Zdeněk Šmíd

18. března 2016 v 15:37 | Keyka
"...učitel začal číst z knížky, z které nám četl básničku na začátku. Četlo Rýzmberské paní,které v hradu u okna chroustala jablko. Dole v příkopě jí pěl rytíř a u dveří stojí myslivec Jan s kancem na zádech. Janovy rytíř vadil, protože se mu líbila paní a rytíř nebyl vůbec můžný..."
Deník šermíře: 22. hodina šermu, 7.2.2013

Náhody neexistují

10. listopadu 2015 v 15:30 | Keyance

aneb

Zajímavý lidé náhodně se zjevující v mém životě

Prosociální výchova

21. června 2015 v 14:46 | Keyka
Zdravím,
je to již víc týden od chvíle, co jsem měla svoji naposto poslední hodinu Prosocky, neboli prosociální výchovy, a já bych se k ní ráda vrátila. Tento předmět nás učil pan profesor Karel Gamba, velmi zajímavá to osobnost. Ještě před tím, než nás učil první hodinu, jsem toho o něm spoustu slyšela, většina z toho byla pozitivní. Nečekala jsem, že nás bude učit, určitě ne tak brzo, pan profesor většinou neučí tak mladé třídy jako jsme my. Ale nemožné se stalo možným.

Řekni NE svým lékům a špatné stravě

17. června 2015 v 17:52 | Keyance
Zdravím,
dnes jsem se vydala na přednášku do knihovny, název předášky byl Řekni NE svým lékům. Původně jsem čekala dlouhosáhlé pojednání o nepravosti léků, jejich složení, o tom, že nám vůbec nepomáhání a taky jsem čekala něco o přírodní medicíně. Nakonec přednáška nebyla ani tak dlouhá, jak jsem čekala, ani tak specificky zaměřená.

Bydlet jinak...

14. března 2015 v 14:25 | Keyance
Dům, který sám žije... No páni! Bydlet někde na konci světa v takové Zemělodi, pěstovat vlastní jídlo, mýt se v dešťové vodě a elektřinu mít ze solárních panelů. Nevím jak vás, ale mě by to rozhodně lákalo.

 
 

Reklama