LARP

Festival jednoho kmene...

21. října 2017 v 15:04 | Keyka

aneb Já jsem Vrrčí mládě, já můžu všechno

Pět minut Animefestu

4. června 2017 v 14:24 | Keyka
Trochu opožděně, ale přece jsem se rozhodla okomentovat události jednoho nedávného víkendu, takže... Ufff... To byl ale víkend! To víte, jako by Animefest sám o sobě nebyl dost náročný, tak do toho všeho jsme měli s Cruentem vystoupení na Kroměřížské barokní slavnosti v kroměříži, ale o tom až příště :)


Acon

24. dubna 2017 v 14:03 | Keyance
"Tak to se trochu nepovedlo." Toto spojení jsem slyšela už použít mnoha způsoby a v mnoha případech, ale co se týče Aconu, tady tato věta nabírá nových rozměrů. A co je ještě pamětihodné. Tady jsme za to nemohli my ani v nejmenším.

Zkouška ohněm Animefestu

19. května 2016 v 13:29 | Keyance
Tak... Dostali jsme možnost zúčastnit se Animefestu a kdo bychom byli, kdybychom si to nechali ujít? Byli jsme tam pod Domem rytířských ctností, jak jinak taky a šéfovali jsme aréně. Teda... Kluci od nás šéfovali aréně. Já nešéfovala vůbec ničemu. Leda jsem se tak usilovně zlepšovala v umění zmizet. (to měl být vtip, ano, já to fakt nedělala schválně, není to moje vina, já už se tak narodila)

Silvestr v drowím stylu

14. ledna 2016 v 15:41 | Keyance
Silvestr, oslava konce roku, státem neuznávaný svátek plný bujarého veselí, spousty alkoholu a třaskavých hraček, tak ten jsem vždycky slavila v rodinném kruhu. Povětšinou moje oslavy probíhaly tak, že jsme s rodinou nakoupili jídlo, sledovali televizi, odpočítávali konec roku, zapálili prskavku, mimořádně i něco většího, a šli spát okolo první až druhé hodiny ranní.

Šli kuchař, hrnčíř, knihovnice a feťák za arcimágem

21. listopadu 2015 v 16:00 | Keyance
"A jak ten vtip pokračuje?"
"Vlastně to není vtip, takto vypadal náš poslední skupinový dračák."

To si takhle jednou chcete jít lehnout, když vás najednou oslní jakési světlo a vy se objevíte v nějakém chrámu, kde stojíte se dvěma skřítky a nějakým blonďákem, pak se vám zjeví anděl s prosbou, aby jste zachránili celý svůj svět a zabránili katastrofě. Bytost každého z nás nazvala jménem, trochu skomoleným, a řekla, že jsme mocný mág, silný válečník, hraničář a velký druid a nakonec já, mocná vědma. Stáli jsme tam čtyři, dva skřítci, nějaký blonďáček velmi zvláštního vzhledu a já míšenka a vlkodlačice. Vtom si vzal jeden ze skřítků slovo a poznamenal, že jsme tu asi špatně, neboť on je kuchař, jeho kolega je hrnčíř. Já jsem konstatovala, že jsem knihovnice. Anděl se nám zhroutil k zemi. "Už zase jsem to popletla!"

Vierae ZebeyDril Fre´Arn

7. října 2015 v 13:16 | Keyance
Tak konečně jsem se dostala k napsání úvodní povídky ke své drowí postavě, tak se bavte:

Siasta An´aren

20. září 2015 v 13:22 | Keyance
Zdravím,
párkrát jsem se už zmínila o své larpové skupince, známé pod zkratkou SA, a teď mě napadlo, že bych vám o ní mohla říct něco víc...

Erganská svatba

30. srpna 2015 v 15:09 | Keyka
Bylo nebylo...
To takle bylo hezké odpoledne krátce po té, co nás málem všechny obsadili a zotročili lapkové pod velením temné královny. Vojta, který hrál temnou královnu, si řekl, že zůstane v ženském a zahrál si postavu nafintěné šlechtičky, která si měla vzít našeho vládce sira císaře Janka II. z Vidlákova. Janek ji tedy požádal o ruku před naší pevností a ona nadšeně souhlasila.

Život jde dál...

24. srpna 2015 v 15:08 | Keyance

aneb

ERGAN už je za námi

...Včera jsem se unavená a dobitá vrátila z Erganu, na němž jsem strávila celý týden. Nemůžu říct, že bych litovala, byůla to legrace, ale nebylo to jednoduché. Svého ex jsem měla neustále na očích a trápila se, protože jsem věděla, že už se ho nikdy nedotknu. Trvalo mi pěkných pár dní, kdy jsem se snažila myslet na cokoliv jiného a sem tam se zhroutila v slzách, než jsem se s tím, co se stalo smířila a řekla si, že to tak prostě mělo být.

Ergan za dveřmi

11. srpna 2015 v 13:14 | Keyance
Zdravím,
Ergan, větší LARP, na něž se již delší dobu těším, je již za dveřmi. Jen je otevřít. Oficiálně nám začíná v sobotu, ale ráda bych tam byla dřív, což nevím, jestli se mi povede. Momentálně dodělávám kostým vlkodlaka, který mi možná bude na nic, když nebudu mít drápky, s nimiž bych mohla bojovat. Drápky každopádně ani nevím, jak a z čeho vyrobit. Uvidí se. Jinak, mám hotový ocásek a jsem z něj nadšená. Nanejhůř tam budu pobíhat jen s ocáskem.

Úplněk pro vlkodlaka

1. srpna 2015 v 0:04 | Keyance

aneb

Vlčení na Erganu a moje dnešní procházka

První společná akce SA!!!

20. května 2015 v 21:32 | Keyance
Tento víkend jsme s SA, mojí milovanou drowí skupinou, měli šanci zúčastnit se jako doprovodný program outdoorového festivalu. Prvně nám bylo jen řečeno, že si nemáme na sobotu nic plánovat, neboť Siasta nás potřebuje. Pak v polovině týdne jsem se dozvěděla, že jde o festival se zajímavým názvem Nadzemí. Hlavně tam šlo o bouldering, běžecké závody, horolezectví, posilování atd.
 
 

Reklama