LARP

První Z Pekla

5. listopadu 2018 v 13:20 | Keyance
Na tuhle akci jsem vlastně ani neměla v plánu jet. Ve stejné datum pořádal totiž úžasný Deusn svoji warhammer fantasy bitvu. Ale těsně před Mellorkou mě napadlo, že jet sem je dobrý nápad. Teda spíš jsem byla přesvědčena :D jedním celkem roztomilým Khajiitem.

Poslední Gothic

23. října 2018 v 14:43 | Keyance
Poslední dobou jsem nic nenapsala, a to protože jsem jela na dva larpy dva víkendy po sobě. Trochu masakr, trochu málo spánku, trochu málo času na učení a vůbec všechno okolo. Ale teď už k tématu Gothicu: Loni jsem se rozhodla, že chci jezdit na víc Larpů a tak jsem se domluvila s Houbou a jeli jsme spřátelené postavy - on otroka a já temného mága, což vedlo k pár vtipným situacím. A letos jsem pokračovala s tou samou postavou. I přes drobné nedostatky jsem si akci moc užila a navzdory tomu, že naše frakce (celkově naše temná strana) to trochu prohrála, pro mě to byl vlastně happyend...

Fotoprůvodce po Bílém Dvoře, část druhá

3. září 2018 v 15:06 | Keyka alias Moreen Latharné
Vítejte zpět v Bílém Dvoře, úžasné důlní osadě chráněné magickou bariérou. Jestli hledáte místo na dovolenou od kapitánovy války s démony, nebo jen místo pro klidné studium starých svitků, jste ve správném městě (důlní osadě)...

Fotoprůvodce po Bílém Dvoře, část první

31. srpna 2018 v 14:36 | Keyance alias Moreen Latharné
Vítejte na Erganu, přesněji v Bílém Dvoře, malé těžební osadě na okraji světa, doslova.

Helmáč potřetí a rozhodně ne naposled

17. srpna 2018 v 13:21 | Keyance
Začátek srpna pro mě značí jednu konkrétní věc, že je zase čas jet na Helmáč. Od chvíle, kdy jsem tam před dvěma lety poprvé dojela je to pro mě nezbytná součást letních prázdnin a jelikož i skoro dva týdny od skončení akce mi pořád ještě leží v hlavě, tak jsem se rozhodla s vámi podělit o pár důvodů, proč je tahle akce tak jedinečná a skvělá.

Zpátky do civilizace, na pár dní

5. srpna 2018 v 18:48 | Keyance

aneb Pohelmáčovská deprese a přípravy na Ergan

Festival jednoho kmene...

21. října 2017 v 15:04 | Keyka

aneb Já jsem Vrrčí mládě, já můžu všechno

Pět minut Animefestu

4. června 2017 v 14:24 | Keyka
Trochu opožděně, ale přece jsem se rozhodla okomentovat události jednoho nedávného víkendu, takže... Ufff... To byl ale víkend! To víte, jako by Animefest sám o sobě nebyl dost náročný, tak do toho všeho jsme měli s Cruentem vystoupení na Kroměřížské barokní slavnosti v kroměříži, ale o tom až příště :)


Acon

24. dubna 2017 v 14:03 | Keyance
"Tak to se trochu nepovedlo." Toto spojení jsem slyšela už použít mnoha způsoby a v mnoha případech, ale co se týče Aconu, tady tato věta nabírá nových rozměrů. A co je ještě pamětihodné. Tady jsme za to nemohli my ani v nejmenším.

Zkouška ohněm Animefestu

19. května 2016 v 13:29 | Keyance
Tak... Dostali jsme možnost zúčastnit se Animefestu a kdo bychom byli, kdybychom si to nechali ujít? Byli jsme tam pod Domem rytířských ctností, jak jinak taky a šéfovali jsme aréně. Teda... Kluci od nás šéfovali aréně. Já nešéfovala vůbec ničemu. Leda jsem se tak usilovně zlepšovala v umění zmizet. (to měl být vtip, ano, já to fakt nedělala schválně, není to moje vina, já už se tak narodila)

Silvestr v drowím stylu

14. ledna 2016 v 15:41 | Keyance
Silvestr, oslava konce roku, státem neuznávaný svátek plný bujarého veselí, spousty alkoholu a třaskavých hraček, tak ten jsem vždycky slavila v rodinném kruhu. Povětšinou moje oslavy probíhaly tak, že jsme s rodinou nakoupili jídlo, sledovali televizi, odpočítávali konec roku, zapálili prskavku, mimořádně i něco většího, a šli spát okolo první až druhé hodiny ranní.

Šli kuchař, hrnčíř, knihovnice a feťák za arcimágem

21. listopadu 2015 v 16:00 | Keyance
"A jak ten vtip pokračuje?"
"Vlastně to není vtip, takto vypadal náš poslední skupinový dračák."

To si takhle jednou chcete jít lehnout, když vás najednou oslní jakési světlo a vy se objevíte v nějakém chrámu, kde stojíte se dvěma skřítky a nějakým blonďákem, pak se vám zjeví anděl s prosbou, aby jste zachránili celý svůj svět a zabránili katastrofě. Bytost každého z nás nazvala jménem, trochu skomoleným, a řekla, že jsme mocný mág, silný válečník, hraničář a velký druid a nakonec já, mocná vědma. Stáli jsme tam čtyři, dva skřítci, nějaký blonďáček velmi zvláštního vzhledu a já míšenka a vlkodlačice. Vtom si vzal jeden ze skřítků slovo a poznamenal, že jsme tu asi špatně, neboť on je kuchař, jeho kolega je hrnčíř. Já jsem konstatovala, že jsem knihovnice. Anděl se nám zhroutil k zemi. "Už zase jsem to popletla!"

Vierae ZebeyDril Fre´Arn

7. října 2015 v 13:16 | Keyance
Tak konečně jsem se dostala k napsání úvodní povídky ke své drowí postavě, tak se bavte:

Siasta An´aren

20. září 2015 v 13:22 | Keyance
Zdravím,
párkrát jsem se už zmínila o své larpové skupince, známé pod zkratkou SA, a teď mě napadlo, že bych vám o ní mohla říct něco víc...

Erganská svatba

30. srpna 2015 v 15:09 | Keyka
Bylo nebylo...
To takle bylo hezké odpoledne krátce po té, co nás málem všechny obsadili a zotročili lapkové pod velením temné královny. Vojta, který hrál temnou královnu, si řekl, že zůstane v ženském a zahrál si postavu nafintěné šlechtičky, která si měla vzít našeho vládce sira císaře Janka II. z Vidlákova. Janek ji tedy požádal o ruku před naší pevností a ona nadšeně souhlasila.

Život jde dál...

24. srpna 2015 v 15:08 | Keyance

aneb

ERGAN už je za námi

...Včera jsem se unavená a dobitá vrátila z Erganu, na němž jsem strávila celý týden. Nemůžu říct, že bych litovala, byůla to legrace, ale nebylo to jednoduché. Svého ex jsem měla neustále na očích a trápila se, protože jsem věděla, že už se ho nikdy nedotknu. Trvalo mi pěkných pár dní, kdy jsem se snažila myslet na cokoliv jiného a sem tam se zhroutila v slzách, než jsem se s tím, co se stalo smířila a řekla si, že to tak prostě mělo být.

Ergan za dveřmi

11. srpna 2015 v 13:14 | Keyance
Zdravím,
Ergan, větší LARP, na něž se již delší dobu těším, je již za dveřmi. Jen je otevřít. Oficiálně nám začíná v sobotu, ale ráda bych tam byla dřív, což nevím, jestli se mi povede. Momentálně dodělávám kostým vlkodlaka, který mi možná bude na nic, když nebudu mít drápky, s nimiž bych mohla bojovat. Drápky každopádně ani nevím, jak a z čeho vyrobit. Uvidí se. Jinak, mám hotový ocásek a jsem z něj nadšená. Nanejhůř tam budu pobíhat jen s ocáskem.

Úplněk pro vlkodlaka

1. srpna 2015 v 0:04 | Keyance

aneb

Vlčení na Erganu a moje dnešní procházka

První společná akce SA!!!

20. května 2015 v 21:32 | Keyance
Tento víkend jsme s SA, mojí milovanou drowí skupinou, měli šanci zúčastnit se jako doprovodný program outdoorového festivalu. Prvně nám bylo jen řečeno, že si nemáme na sobotu nic plánovat, neboť Siasta nás potřebuje. Pak v polovině týdne jsem se dozvěděla, že jde o festival se zajímavým názvem Nadzemí. Hlavně tam šlo o bouldering, běžecké závody, horolezectví, posilování atd.
 
 

Reklama