Měsíční "challenge"

9. listopadu 2018 v 19:57 | Keyance |  Moje tvorba

A jak se mi (ne) daří je plnit


Měsíc denně něco dělat, nezapoměnout na to, dokopat se k tomu, to není jenom tak. Já už jsem párkrát něco takového zkoušela a někdy i úspěšně. Tento měsíc jsem byla přesvědčena k fotografické výzvě, proto ta fotka čajky... den 3 téma Oblíbené místo...

Poprvé, co jsem se k něčemu upsala, bylo během Nanowrima 2016. Což mělo pokračování o rok později. Šlo o měsíční psací výzvu, napište si povídku, něco v tom smyslu. Pokaždé to byl vyčeprávající duben, během něhož jsem neměla na moc jiných věcí chuť ani náladu. Každopádně to bylo pokaždé úspěšné, poprvé jsem sepsala ohromné množství momentů (kravin) ze života svojí drowí postavy. Podruhé jsem vytvořila svoji první dopsanou povídku.... Které teda nikdo moc nerozumí, ale to je jedno...

Za to moje kreslící výzvy pokaždé skončili katastrofálně= zvládla jsem za měsíc tak do pěti obrázků maximálně. Dobrým příkladem je letošní inktober, z něhož vzešel jediný dokončený obrázek. Pár let zpátky jsem měla jinou challenge, během níž jsem pracovala na asi pěti obrázcích a některé z nich jsem dokončila až letos.

...ten jediný inktoberový kousek...angular...
...a jeden nikdy nedokončený dva roky starý obrázek, mělo to být něco s tématem elementu země...

No a tento měsíc Kai vymyslel, že bude plnit foto výzvu. Jeho fotky se objevují ZDE. Zatím se mi to daří, možná je to tím, že vyfotit fotku netrvá tak dlouho, jako napreslit slušný obrázek, obvzlášť když se s tím tak patláte jako já. Nebojte, fotky sem budu dávat :)

Takže, suma sumárum, měsíc se v něčem zlepšovat je super. Pomáhá to. Často vás to o dost posune, změní pohled na danou věc a donutí přemýšlet trochu jinak, vyzkoušet jiné techniky a tak vůbec. Takže hurá do toho!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama