První týden školy!!! Prostě hektické...

21. září 2018 v 13:19 | Key |  Život studenta
Tak jsem teda student, na výšce, v Brně a ehm... většinu tohoto týdne jsem si říkala, proč že tam vlastně jsem. Mimo to jsem se nechovala vůbec vzorně, zůstávala dlouho do noci vzhůru a ráno měla migrénu. V kombinaci s mým už ustupujícím nachlazením to bylo opravdu zábavné. Nicméně, ty tři dny, které jsem v Brně strávila, mi přišly delší než týden.V pondělí odpoledne jsem tedy dojela do Brna a rovnou do čajovny, kde jsem se měla poprvné zaučovat. To byla zábava, ale lehce náročné na zapamatování. Navíc když jste předtím neuměli nabít vodnici ani pořádně uvařit čaj. Děsím se chvíle, kdy po mě někdo bude chtít, abych mu udělala rizé nebo kus kus. A ačkoliv jsem šla spát brzo, tak mi nešlo usnout asi do dvou do rána a pak od šesti ráno jsem už taky neusla.

V úterý začínala škola a měli jsme úvodní děsící a organizační přednášku/sezení. Jeej, bylo to sice přesně to, co jsem očekávala, ale přesto jsem nějak nechápala, jak jsem se tam vlastně dostala. Hmmm... Pak jsem šla do čajovny, tentokrát jiné, otestovat čistý Cold Death, nebo co... Obsluha na nás koukala jak na šílence. Pak jsem šla na první organizační schůzku ohledně plánovaného larpu (Budu Organizátor... Jeej!!!). No a pak rovnou do Utopie na setkání s japanisty. :D Do postele jsem se dostala asi ve tři ráno, jelikož mi ujel ve dvě rozvoz.

Ráno jsem po první přednášce chytla depresi, která mě přešla až při SemestrStartu, což byl festival na zahájení školního roku. Navzdory svým očekáváním už se bavím s pár lidma ze třídy a jsem s tím spokojená. Druhá přednáška byla trochu lepší, akorát mi najednou všichni začali psát sms ve chvíli, kdy jsem konečně seděla na hodině v první lavici. Ať žije dobré načasování. Večer jsem chvíli seděla se spolužáky na festivalu a pak bůhvíproč jsem šla na metalový koncert. Stejně jsem ho většinu prokecala venku, naštěstí. Spát jsem šla ještě před půlnocí.

No a včera? Ráno jsem měla strašnou migrénu a jediná přednáška byl Úvod do lingvistiky, který byl lepší než bych čekala... Třeba mě to bude bavit, i když se děsím čtení té zadané studie (je v angličtině a myslím, že nerozumím ani názvu). No a tak vlastně skončil první týden.

Mimochodem ještě nemám ani Isic, o průkazce do knihovny nebo šalinkartě ani nemluvě. Nestíhám, nestíhám a v úterý už první testík. Hurá do toho!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama