Koťátka a jiné životní katastrofy

7. září 2018 v 12:29 | Key |  Jen tak...


To jsem si takhle přijela z Erganu, naprosto nadšená, jak byl ten ročník úžasný, ale cestou domů nás čekala s rodinou ještě zastávka. Naši našli kotě, které bychom mohli vzít domů. Původní domluva sice byla jedno pro mě a jedno pro sestru, ale já stejně mám jít na vejšku, tak co. Tak jsme teda došli pro kotě, pěkné strakaté tulivé, ale majitelé tam měli ještě několik dalších mrňousků k adopci a mezi nimi byla i moje Jiji. Tohle byla láska na první pohled, konečně jsem to zažila!!! Malá zvídavá černá, přesně můj typ!


Jiji, kráska kterou vidíte na fotkách, je velmi zvídavé malé kotě. Pořád něco zkoumá, ale když je unavená, tak se přitulí a usne mi v klíně. Půvedně jí říkali Netopýr, ale já jsem zjistila, že mi k ní ani zdrobnělina Nety vůbec nesedí. Tak dostala jméno podle kocourka z Doručovací služby slečny Kiki: Jijiho (čteno Džidžiho).

A teď k těm životním katastrofám. Jiji je katastrofa jen napůl, moc věcí zatím nezničila a většinu času je venku (je to přece jen kočka venkovní vesnická)... Ke katastrofám bych počítala moji stálou absenci místa na bydlení v Brně a školní rok se velmi rychlým tempem blíží. A pak mi taky umřel mobil, čest jeho památce, sloužil dlouho a zvládl odeslat ještě jednu poslední SMS: "Čekám na zastávce. Key" :( smutné to je...

Well... Obyčejné problémy všedního života a teď navíc nemám LARP, na který bych se před nimi mohla jet schovat.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama