"Malá" reorganizace pokoje vol. 2

3. srpna 2018 v 12:55 | Keyance |  Stalo se...
Vážení přátelé,
je tu pokračování dokumentace o upgradu mého pokoje. Naposledy jsem skončila u válečné fronty pod postelí. Nyní se přesuneme k závěrečné fázy, kdy je pokoj téměř vyklizený a bude se plnit "novým" (zrecyklovaným po tatínkovi) nábytkem.

...a postel už je na svém místě...


...vyklizeno až na šatní skříň...

Pokoj jsem měla vyklizený, domalovávala jsem spodní části větví/žíl, vysávala a vytírala pokoj. Po vytření jsem ještě použila leštěnku na parkety. Pokoj byl čistý jako ještě nikdy. Vynesli jsme i lehce se rozpadající šatní skříň.

..jupí skříň je pryč...

...malování...malování...

...skříň straší v chodbě...

Následně bylo třeba vytahat nábytek, který jsem pár let zpátky dostala od táty, ze sklepa. Sklep jsem raději nedokumentovala. Při vynášení nábytku jsme zjistili, že některé kusy mají povrchovou plíseň, takže jsme je roztahali po dvorku, umyli vodou s octem a nechali vysušit. Pak jsem vypotřebovala zbytek leštěnky na nábytek, co doma byl a úřes garáž jsme nábytek začali nosit do pokoje. To byla fajn zábava, neboť zrovna dělali před domem nový chodník. Tato disciplína by se mohla jmenovat Slalom mezi hroudami šterku se zátěží.

...nábytek schne na trávníku...

...první skříň u postele a ještě rozložený stůl...

...nové skříně na oblečení, původně televizní set...

...stůl už stojí, dost jsem s ním bojovala, nějak k němu nebyl návod a součástky tak porůznu...

...nábytek na svých místech a už se vybaluje...

...hotovo i s dekoracemi...

...i skříně jsou na svém místě a téměř uklizené...

Reorganizace sice nějakou chvíli trvala a trochu mě potrápila, ale stálo to za to. Pokoj je nyní víc svůj, motivuje mě k dalšími tvoření a vyrábění (přece jen dominantou pokoje je obří stůl). Ještě bych ráda přidala závěsy k posteli, nebo nějaký na koleni vyrobený baldachýn, ale to nespěchá a prozatím je tu víc než dobře :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama