"Malá" reorganizace pokoje vol. 1

27. července 2018 v 14:47 | Keyance |  Stalo se...
Spolu s koncem střední školy a příchodem prázdnin, jsem se rozhodla přeorganizovat si pokoj doma u mamky. Ačkoliv se to může zdát jako ztráta času těsně před nástupem na výšku, tak to byla legrace a konečně jsem se taky definitivně zbavila pomaturitní depky. Ráda bych pro vás nyní zpřístupnila svoji drobnou dokumentaci průběhu této akce.

...původní stav pokoje, pohled od okna......původní stav pokoje, pohled ode dveří, takový nepořádek tam byl hlavně během balení...


Bod první bylo pouklízet v pokoji, přebrat některé věci a část z nich odsunout na půdu. Tato část zabrala celkem dost času, obzvláště protože jsem na to měla čas a sílu jen pár hodin denně, jinak bych to za den měla hotové. Po krabicích s věcmi jsem z pokoje začala vynášet menší kusy nábytku, odhalila jsem první roh pokoje a čekala až sestra odjede na tábor, abych jí mohla zaskládat pokoj svými věcmi.
...vyklízení prvního rohu...

...malba vedle okna...

Mezitím jsem se taky pustila do malby na zeď. K původním žílám/větvím se přidalo velké oko vedle okna. Původně bylo celé červené a dolů z něj vyrůstaly žíly/větve, ale bylo to moc creepy (strašidelné) i na mě. Nová zelenofialová verze je mnohem pozitivněji laděná. (ta hodně tmavá barva pod okem je opravdu fialová)

...finální verze oka i se skříní, která je jako první v pokoji na svém novém místě...

Po odjezdu sestry jsem začala vynášet i o trochu větší kusy nábytku a krabice s věcmi, které se mi nechtěly tahat na půdu. Při odsouvání skříní od stěn jsem vedla válku o pokoj s pavouky a v rozích pokoje i chvíli s plísní. Díky moderním vymoženstem jako savo a vysavač jsem vyhrávala s minimálními ztrátami. Nejdéle jsem se přemlouvala k odsunutí postele, kde navzdory očekávání nebyla fronta tak děsivá.

...postel už odsunutá, jsou zde vidět mezery v parketách, s nimiž jsem bojovala taky...


...zaneřáděný sestřin pokoj, tentokrát jsem za to mohla já...

Á protože už teď je tento článek dlouhý až moc, tak pokračování bude příště...

Pro ty, kdy se dočetli až sem: Ráda bych se znova věnovala tomuto blogu, aby mohl být prezentací mých aktivit. Prozatím se budu snažit publikovat jeden článek týdně a uvidíme, jak to půjde.
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. července 2018 v 20:12 | Reagovat

Pěkná změna :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama