Key žije

1. října 2017 v 14:17 | Keyka |  Stalo se...
Milí přátelé,
moc se mi to psaní nedaří, jak jste si mohli všimnout. Tak se vám nejdřív asi omlouvám za to, že to tak je... Ale teď už se budu aspoň sem tam snažit Mrkající v této chvíli bych se vám ráda svěřila s důvody, proč jsem tady nic dlouho nepublikovala:


1) Druhá polovina třeťáku byl ve škole zatím ten nejnáročnější půlrok. Trpěla jsem naprostou demoralizací se učit do předmětů, které teď už ve čtvrťáku nemám (chemie, fyzika, biologie), do nichž po nás ale stále někdo něco chtěl. Naprosto zbytečné, ano, tak bych to označila. Zároveň po nás začali požadovat naši plnou pozornost a práci na 100% do našich maturitních předmětů a seminářů... Vážně strašný blázinec ta škola.

2) Letos maturuju... A sakra!

3) Měla bych se taky dostat někam na výšku... Ale kam? Chjoo...

4) Navzdory důležitosti školy, maturity, přijímaček, LARP je LARP. Bez Larpu nejsem živa, bez Larpu bych nepřežila. Dost mého času tedy zabraly všemožné akce: Helmáč, Ergan, Mellorie, NarutoLarp a teď mě ještě čeká Gothic.

5) Můj volný čas poslední dobou vypadal tímto způsobem: "Uklidím si pokoj... Tak ne, kostým je přednější. Sledovat se sestrou naruta taky není nejhorší nápad. Hmmm... Jdem na to!"

...

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama