Festival jednoho kmene...

21. října 2017 v 15:04 | Keyka |  LARP

aneb Já jsem Vrrčí mládě, já můžu všechnoHudba, možná tanec, turnaje, skřeti dělající bordel, spousta lidí v kostýmech... Jeeej, to prostě vypadalo jako akce pro mě, takže jsem se už hodně dlouho dopředu rozhodla, že se tam zjevím. Problém byl v tom, že jsem nevěděla, v jakém kostýmu tam mám dojít. Aneb když má Key řešit seminární práci a věci do školy, tak začne řešit kostým na akci, kde vlastně kostým nepotřebuje.

Nicméně jsem se v rámci příprav na festival jsem se odhodlala poprvé barvit látku. S mámou jsme to nazvaly chemickým experimentem. Jsem ráda, že experiment dopadl dobře, protože pračku bych vážně poškodit nechtěla. Barvila jsem duhou koupenou v těch nejvíc starých komunistických Barvách a lacích v kroměříži.

Večer před akcí jsem ještě došívala uši z umělé kožešiny. Pěkně jsem se s tím patlala, neboť na můj první pokus mi bylo řečeno, že vypadám jako králík. Pokud králík, tak tenhle:

A budu týrat malé mrkve.

Nicméně, nakonec na akci nikoho králík nenapadl. Stejně jsem všem hrdě oznamovala, že jsem Vrrrčí mládě.

První zastávka: Gobliní doupě. Dodělávání válečných malování (třeba mých fousků) a poslední úpravy kostýmů. Spletitými uličkami Brna nás vedl černý gobliní stopař. Někdy jsem se až bála, že jsme se ztratili, ale nakonec jsme šťastně trefili na hrad. Ve vstupní části pak gobliní šéf natočil drobný úvod k plánovanému videu.


Můžete si udělat představu o celkové atmosféře akce. Většina času jsem stejně fandila, skvotovala pod pódiem (nikde jinde nebylo sucho), skákala na lidi (protože prostě proto) a všeobecně se bavila dost vlčím způsobem. Navštívila jsem výstavu, kterou doporučuji, protože je skvělým nahlédnutím do kultury skřetů :D

Hudební skupiny mě mile překvapily. Vlastně mě překvapily tak moc, že jsem oproti původnímu pláno odcházet před devátou, zůstala až do konce celé akce.


Prostě ideální zábava pro Key!

Pár fotek zde.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama