Pět minut Animefestu

4. června 2017 v 14:24 | Keyka |  LARP
Trochu opožděně, ale přece jsem se rozhodla okomentovat události jednoho nedávného víkendu, takže... Ufff... To byl ale víkend! To víte, jako by Animefest sám o sobě nebyl dost náročný, tak do toho všeho jsme měli s Cruentem vystoupení na Kroměřížské barokní slavnosti v kroměříži, ale o tom až příště :)
Tak tedy pátek navečer jsem jela po zkoušce na barokní slavnost na skok do Brna, jen abych pak v sobotu dopoledne jela zpět do KM. Tam jsem zůstala na většinu odpoledne a po osmé byla zpět na AF, super co? Jaký jsem to já magor, říkáte si? Já prostě a jednoduše nechtěla přijít ani o jednu akci a to i na přes psychické i fyzické vyčerpání.


A stálo mi to za to? Samozřejmě, je to přece Animefest!

Hlavně bych se ráda věnovala těm dvěma přednáškám, které jsem měla příležitost vidět v neděli dopoledne. Zaprvé to byl Tanec opičáků, tedy letošní DRC přednáška a hned nato Malé divadlo Kjógenu, kam mě táhla téměř akademická zvědavost. Přece jen trénink na přijímačky může mít všelijaké podoby.


A bude se tančit! Teda, mlátit lidi, samozřejmě, jak už to na přednáškách DRCu bývá. Naprosto upřímně na tu přednášku z roku 2015 o bitkách na školách to nemělo, na to tam na mě měl obsaženo až oříliš nějakého teoretického pokecu. Samozřejmě to bylo zajímavé i vtipné. Sociální násilí a tak podobně.


Mimo dvě přednášky jsem vlastně neviděla nic, ani se ničeho neúčastnila. Chvíli jsem tak nanejvíš postávala ve stanu bojovníků, nebo před ním. Přesto jsem měla radost, že tam jsem a snad příští rok zažiju z animefestu víc.

 


Komentáře

1 Nemessis Nemessis | Web | 2. října 2017 v 18:52 | Reagovat

Letos jsem tam nebyla xC

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama