Bajaja, aneb starý flák v novějším rouchu

19. května 2017 v 13:35 | Keyka |  Cruentus
Celý rok se nic nedělo... Možná proto se teď všichni hroutíme a nic se nedaří, neboť máme jednu akci na druhé. Nebo tak se nám to aspoň zdá po té dlouhé pauze. Ale dobře... Začněme tedy o Bajajovi. Všichni tu pohádku známe, ne? A nebojte, tahle pohádka je v našem podání velmi podobná té původní.


Měli jsme dvě akce... Blbnutí na rytířském turnaji u Kapucínů v Olomouci a představení pro maminky minulou neděli. V obou dvou případech jsem hrála princeznu, což je pro mě debut. Takže z mého úhlu pohledu...


Sakra lidi! Nerozesmívejte mě!!! Já mám jít za drakem!

Možná by se zdálo jako problém, že jsme celé vystoupení vytvořili trénink před akcí, ale na to jsme přece jen zvyklí... Problém možná byl, že nás vůbec nebylo slyšet přes hluk všech těch okolních dětí...

Na těchto akcích se stala nová velmi zajímavá věc... Hlavního padoucha rytíře Zlohana z Krkavce nehrál pan Ševčík, jak tomu vždy bylo, ale náš milý vysokoškolský kamarád. Navzdory prvotním obavách z tohoto nečekaného a nenacvičeného překvapení to dopadlo vlastně velmi dobře, Zlohan byl skvěle zahrán, až na občasné výpadky paměti.


K našemu zklamání tentokrát nepodávali čaj, co vypadal jako pivo... Ehm... To jen tak na okraj.

A co bylo jinak na druhém vystoupení? Všechno!!! No dobře, ne tak moc. Ale změnil se Bajaja, sedlák nebyl sedlák, ale selka, aneb emancipace v praxi, a ztratil se René (to jako ta naše lebka, nesmějte se... Je to důležité)

Poté, co pan Bekárek požádal milé děti a maminky, aby se nepodívali pod své židle po ztracené hlavě, jsme vyšli na pódium a celkem se nám dařilo. Prej jsem se ale neměla tolik pousmívat komantářům pana Ševčíka jakožto krále, když mě vedli ke drakovi, ale to prostě nešlo...

Zlohan pomalu a arogantně vešel do dračí sluji. Zpět si s sebou přinesl.... Počkejte si na to.... Nůši. Ano, čtete správně, prostě velkej pletenej koš. Bajaja skončil s nůší na hlavě. Super.

Nakonec jsem i zvládla okamžik, kterého jsem se na celém vystoupení bála nejvíc... Obejmutí Bajaji na konci jakožto šťastné uzavření příběhu. Měla jsem pocit, že by nejraději uhnul o kousek na stranu a nechal mě skončit na zemi. Naštěstí se nestalo a tak vše skončilo happpy endem... Hurá!!!
 


Komentáře

1 izojasu izojasu | E-mail | 23. května 2018 v 4:32 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a> http:///

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama