Sv. Jiří Libina 2016 vol. 3

17. května 2016 v 18:33 | Keyance |  Cruentus
Ufff... Zbýval poslední den, naštěstí, nebo bohužel?


Program začínal hned ráno. Museli jsme vyklidit spodní patro, protože to bude během dne volně přístupné, což znamenalo přesunout všechen bordel do patra.

Další na programu bylo vystoupení Lancelot vol. 2, tentokrát jsme neměli ani židle a tak jsme u stolu stáli. Samson nemohl trhat kytky a byl smutný. A pan Ševčík šel narozdíl odminulé verze až do rubáše. Někdo z publika vykřikl, ať mu vezme kalhoty, načež začal pan Ševčík vysvětlovat, že ve středověku kalhoty nebyly, ale nosily se spodky a nohavice, a to by nechtěl.


Další byla mše, která se dle mého ateistického názoru byla až příliš dlouhá a nudná. Pak byla řada na naše ukázky tanců a šermu, kdy jsme narazili na vážný problém, protože Štěpán odjel a měli jsme o muže méně. Museli jsme tedy využili dvou dětí z obecenstva a tanec byl o to zajímavější (čtěte hektičtější).

Poté kluci, Kuba a Honza, nasedli na koně a v rámci oficiálního otevření dvou nově zrestaurovaných místností na faře mu podali své meče, zazpívali jsme svatého Juří, přičemž jsem už já a Valča stály ve frontě na cukrovou vatu.

...i já jsem se mohla projet...

Poobědě už jsme odjeli zpátky domů za doprovodu deštivého počasí a každoročního smutku z odjezdu...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama