Sv. Jiří Libina 2016 vol. 1

8. května 2016 v 10:36 | Keyance |  Cruentus
Vážení a milí,
po roce jsem se vrátila do Libiny, abych tam zažila druhý ročník akce, jež mě tan nadchnula, a musím již teď poznamenat, že to doopravdy stálo za to. Stejně jako před rokem, šlo o víkend plný ařž rodinné pohody, zážitků, šermu a tance.


V pátek po škole jsem se marně pokoušela napsat co nejvíc slov do Nanowrima a dopředu se bála, že nebudu stíhat s mým víkendovým programem. Potkala jsem se s Eliškou, díky níž jsem stíhala ještě o něcoméně. Sraz byl na nádraží. Ačkoliv je to nečekané, byla jsem tam i s Eliškou první. Toník docházel poslední.

Ve vlaku, i když to pro některé bylo nečekané, jsem vytaáhla notebook a psala, ačkoliv jsem měla opravdu pramálo inspirace a Tonda, jímž jsem inspirovala jednu z postavu (tu kterámě nejvíc štve abrzo nejspíš umře), měl tendenci mi do toho neustále rýpat, což nazýval pomáháním (nic ve zlém:)).

Během cesty si pár lidí samozřejmě všimlo mého ocasu, a to myslím doslova, protože jsem měla svůj milovaný vlkodlačí ocásek. Ostatní se divili, proč ho s sebou mám. Odpověděla jsem jim, že je to,protože je dnes úplněk. Asi jsem teď v jejich očích ještě větší magor...

Za tři hodiny jsme dojeli do Libiny, odkud jsme to stejně jako vloni vzali pěšo na faru, která byla právě obestavěná lešením, ale jinak byla stejná jak jsem si ji pamatovala. Večer jsme pak opékali buřty, holky lezly po stomech, vyli jsme na měsíc, poslouchali neuvěřitelně hlasitý nácvik metalové skupiny z vedlejšího domu, žádná zranění ani reálná ani fiktivní se nestala, neboŤ nebyla Verča přítomná (viz. Minulý ročník) a nakonec šli vcelkem rozumnou dobu spát z důvodu neskutečného vysílení. A to nás čekaly ještě další dva dny...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama