Narozeniny Karla IV. část druhá

28. května 2016 v 16:46 | Keyka |  Cruentus
aneb
Na jeden článek to bylo moc textu, tak hned pokračujeme!...


...

Zbytek dopoledne, jež nám připadalo jako věčnost, jsme se věnovali dětem, učili je tančit, šermovat. Dostali jsme za odměnu kus pečeného prasete a po jedné hodině, kde jsme skončili, jsme padli na karimatky a odmítali se zvednout.

...bodání do štítu pana Ševčíkaje skvělá kratochvíle...

...tančení s dětmi...

Časy odpočinku byly taky časy legrace, neboť jsem tehdy chytla svoji "šlehlou" náladu a pár lidí tak trochu pokousala. Taky jsem měla tendenci sjíždět klučičí pohovku pozpátku, okupovat cizí karimatky a zlobit Luisu.

Večer jsme se šli projít do centra, v kostýmech, aby si nás lidi všimli, a s hudebními nástroji, aby si nás všimli i ti, kteří nás napoprvé přehlídli. Skončilo to tančením koňského bránlu u Karlova mostu, kdy si nás natáčel a fotil velký dav japonských turistů, dokud nás od tama nevyhodila uvaděčka z nedalekého kostela.

...za kvalitu nemůžu...

Procházka neměla šťastný konec, neboť začalo poprchat, což mělo za následek nejméně mokré boty. Moje půjčené baletní piškoty se daly ždímat. Do školy jsem došla, ale do třetího patra už jsem musela jít bosky.

...pohled z Karlova mostu...

Třetí den, pátek, byl mým posledním. Celé dopoledne jsme popocházeli s historikem po Praze. Sice jsme neušli moc kilometrů, ale popocházení mě unavilo ještě víc. A nezapamatovala jsem si skoro nic, upřímně. V Praze se samozřejmě taky nevyznám.


Odpoledne jsem se sbalila a po krátké prohlídce jsem opustila svoji skupinu vyrážejíc na vlak. Strašně mě udivilo, že jsem tam trefila. Bylo to asi tím, že to byla jedna z nejjednodušších možných tras. Domů jsem se dostala taky v pořádku, ale stýskalo se mi....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama