Silvestr v drowím stylu

14. ledna 2016 v 15:41 | Keyance |  LARP
Silvestr, oslava konce roku, státem neuznávaný svátek plný bujarého veselí, spousty alkoholu a třaskavých hraček, tak ten jsem vždycky slavila v rodinném kruhu. Povětšinou moje oslavy probíhaly tak, že jsme s rodinou nakoupili jídlo, sledovali televizi, odpočítávali konec roku, zapálili prskavku, mimořádně i něco většího, a šli spát okolo první až druhé hodiny ranní.


Letošní silvestr jsem strávila trochu jinak, ale stále s rodinou, i když ne tou genetickou. Oslavy se konaly v Brně s mojí drowí skupinou Siastou a hlavním bodem programu bylo rozdávání dárků, aneb SA Vánoce...

...stromeček a Vítek se svým "vysněným" životopisem Michala Davida...

...a oficiální vstup všech členů do skupiny, tudíž i oficiální založení skupiny. Kluci z triumvirátu vymysleli přísahy a tak podobně, takže to bylo opravdu veselé zvlášť, protože málokdo si svou přísahu pamatoval (mě nevyjímaje). Triumvirát vše zařídil tak, aby náš úvodní "eSÁčkový" rituál byl naprosto epický. Dotáhli nás do lesíku přes centrum Brna (myslím, že to bylo centrum) na dětské hřiště, kde SA vzniklo a taky jsem tam zažila svůj první SA trénink, rozestavěli tam svíčky, vzali s sebou víno, kalich, meč na pasování a zakládací listinu.

...cesta za Siastou...


Upřímně? Divím se, že jsem ze sebe tu přísahu vůbec vykoktala. Ufff... Mimochodem jsme každý dostali tričko, naprosto parádní SA tričko a medailonek s osobním logem. Musím říct, že snad nejvíc na této akci se mi líbilo po modlidbě k Eilistraee skupinové objetí a jízda na dřevěném koni spolu se zbytkem ženské části výpravy.

Kvůli naší malé vycházce jsme to domů ještě na silvestra nestihli a vrátili jsme se až na Nový rok....


Přiťukli jsme si, vyslechli novoroční proslovy od vůdců naší skupinky, zpívali karaoke, povídali si a nakonec ve čtyři ráno šli spát. Na Nový rok, tedy po probuzení, jsme v oslavách pokračovali, házeli vrhačkami a vůbec, byla to legrace, teda až na moje debilní bolící břicho a nálady střídající se po vzoru dubnového počasí...

...momentky...
..triumvirát...dlouhovlasý, vychrtlý, nosatý a v SA tričku...
...není nad drbání...

Tímto článkem bych chtěla poděkovat celému SA za Silvestr, který nikdy nechci zapomenout a doufám, že nezapomenu....

Zbytek fotek najdete zde.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama