Tak... Sbohem

1. listopadu 2015 v 18:56 | Keyance |  Stalo se...
Říká se, že lidi přicházejí do našich životů, aby nás něco naučili, a pak zase odchází. A já začínám přicházet na to, jak moc je tato věta pravdivá. Nedávno mi ze života odešli dva lidi, kteří mě toho hodně naučili a byli pro mě hodně důležití, a já bych jim ráda řekla to velké a neskutečně tíživé sbohem. Řeč je o Anežce a Alešovi, dvou útlých dlouhovlasých bytostech, které mi život přetvářely neskutečným způsobem... (poznámka pro Toníka: O tobě bych psala taky, ale jak to tak vypadá, tak mi z života neodcházíš :P)


Anežku Strakovou jsem před čtyřmi lety potkala v šermu, tehdy měla nohu v sádře a přišla se na nás jen podívat. K tomu, že jsem se s ní sblížila došlo o pár měsíců později během našeho prvního tanečního semináře. Bez mučení vám přiznám, že ke sblížení došlo, když jsem já, emočně nestálá, měla zase melancholickou náladu a brečela jí na rameni. Každopádně, během těch let, co se známe musela Anežka přetrpět ještě hodně takových mých výlevů a návštěv mezi šermem a školou u ní na pokoji. Vždycky mi dokázala pomoct, poradit, podržela mě, když jsem potřebovala, až jsem nakonec začala uvažovat, jestli je Ane vůbec člověk. Svou upřímnou neskonale milou povahou a neskutečnou vírou v Boha rozdávala světlo všude kolem sebe. Anežka patří k těm několika lidem, za které bych byla ochotná i položit život.

Aleše Männla jsem potkala před rokem a půl na své první dřevárnické bitce, Krvavých pláních. V mém životě sehrál velmi důležitou roli byť jen, protože mě dotáhl jak na Ergan, tak do SA. O tom, že byl mým prvním přítelem, ani nemluvě. Z,ěnil mi život, a to velmi výrazným způsobem. Poté, co jsem se dostala z toho trýznivého stavu po rozchodu, mi začal víc a víc chybět jako kamarád, jako člověk, jež mi velmi rozuměl. Mnohokrát jsem měla sto chutí mu něco napsat, jen tak... Nechci, aby mi odešel ze života úplně. Ale teď vidím, že je čas nechat jít.

Tak tedy, říkám sbohem a děkuji, za všechno a nejen těm dvoum lidem, které jsem zmínila, ale i ostatním, kteří pomalu, ale jistě odchází z mého života. Sbohem...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama