Škola a jiné hrůzy...

9. září 2015 v 22:24 | Keyance |  Stalo se...

aneb

moje tradiční zářijnové depresivní nálady


...Škola začala, jupí!! A hned první den si všichni přejí, aby byly ještě prázdniny, tak to hold je... Mě stejně jako loni ani letos neminuly blbé nálady spojené se začátkem školního roku a pocit, že je všechno na nic. Málo času, hodně shánění, velké požadavky a málo tolerance, tak nějak bych to shrnula. Navíc si začínám uvědomovat, že budu muset přehodnotit své principy. Cruentus se nezvladatelně posouvá dolů a já nevím, jestli mám o svoji skupinu bojovat, nebo jít dál a dělat něco jiného... (v rámci šermu a aktivit k tomu přidružných, samozřejmě) Přijde mi, že už mi Cruentus nedává nic nového... Třeba mne to ještě přejde... Dlouho jsem se učila tance na zaměť, chodila na každý trénink a prostě se snažila být dost dobrá, ale teď ztrácím motivaci a přemýšlím, co dál... Asi mám vrozené, že u ničeho nevydržím, no jo, ti blíženci :D

...A co teď? Uvidíme... Čas ukáže, co má být... Aspoň doufám.
 


Komentáře

1 Devlin Devlin | 10. září 2015 v 18:47 | Reagovat

Inu... Je to na Tobě, Maličká ;-) Ale bylo by super kdybys do Cruentusu pořád chodila ;-) Je pravda, že u ničeho nevydržíš dlouho :-D Možná ani u těch kamarádů, ale pak Ti to bude chybět a bude možné, že pak už se k tomu prostě nebudeš moct vrátit ;-) Vím z vlastní zkušenosti... Cruentus jsem vynechal jeden rok a vyčítám si to doteď ;-)
Hodně štěstí do vybírání si cesty :-)
Jen nezapomeň, že těmi vystoupeními zanecháváme odkaz... Po tom vystoupení si mohou ty děti říct: taky chci umět šermovat a snad i začnou :-) Je to dědictví co předáváme a překrásné dědictví a dle mne důležitější než larpové (ano i larp je důležitý, ale v šermu se spíš naučíš zodpovědnosti) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama