Prosociální výchova

21. června 2015 v 14:46 | Keyka |  Zaujalo mě...
Zdravím,
je to již víc týden od chvíle, co jsem měla svoji naposto poslední hodinu Prosocky, neboli prosociální výchovy, a já bych se k ní ráda vrátila. Tento předmět nás učil pan profesor Karel Gamba, velmi zajímavá to osobnost. Ještě před tím, než nás učil první hodinu, jsem toho o něm spoustu slyšela, většina z toho byla pozitivní. Nečekala jsem, že nás bude učit, určitě ne tak brzo, pan profesor většinou neučí tak mladé třídy jako jsme my. Ale nemožné se stalo možným.


Pan profesor nám předal spoustu super myšlenek, za tu chvíli, tedy půl roku, kdy nám ještě toho hodně odpadlo. Je mi vcelku líto, že už příští rok tento předmět mít nebudeme. V jednu chvíli jsme se bavili o odhadování druhých lidí a jejich souzení. Milí pan Profesor se ale v mém a Kaččině případě trošičku spletl. Víte, ona výchova byla jedním z mála předmětů, kdy jsem neseděla sama ani přímo před učitelem, vyjímečně jsem seděla vedle Kačky a užívala jsem si, že alespoň jednou za dlouhou dobu nejsem úplně sama ve třídě a právě to pana profesora vedlo k názoru, že jsme s Kačkou jak dvojčata. My dvě jsme se ihned schodly, že se nemohl víc splést.

Poslední hodinu nám pan profesor doporučil film Die Welle, česky Náš vůdce, téma bylo psychologie člověka a její neuvěřitelně silný vliv. Neboť mě toto téma velmi zajímá a celkem se i dotýká tématu LARPu, tak jsem film zhlédla a byla jsem jím vcelku otřesená. Jde v podstatě o projektový týden v německý škole na téma Aristokracie, který se malinko (čtěte hodně) zvrtne, vřele doporučuji, film se dá snadno stáhnout na uloz.to...

Na závěr bych ráda poděkovala panu profesorovi za trpělivost...
 


Komentáře

1 L. L. | Web | 25. června 2015 v 11:57 | Reagovat

zajímavé:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama