Malá kapka v obrovském oceánu

12. června 2015 v 13:29 | Keyance |  Jen tak...
Měli jste někdy pocit, že se na vás valí celý svět? Pocit, že je všechno zbytečné, že na ničem už nezáleží? Měli jste pocit, že jste jen malinkou kapkou v širém oceánu? Já ten pocit mám, často. Ale hlavně mám pocit, že už nic nezvládám, že jsem na všechno sama a vše se mi hroutí pod rukama... Jestli jsem se za tu dobu, co jsem na světě, naučila, tak to, že si své bitvy stejně nakonec musím vybojovat sama. I když jsem si občas přála, aby je za mne mohl vybojovat někdo jiný.


Toto téma ve mě budí otázku, jestli může malá kapka něco změnit. Věřím, že ano. Stejně tak věřím, že náš osud není pevně daný, nýbrž ho můžeme změnit. Občas je jediné, co k tomu potřebujeme víra, že to jde. A já věřím... Věřte taky, přestaňte být jen kapkami...
 


Komentáře

1 Devlin Devlin | E-mail | 12. června 2015 v 14:44 | Reagovat

Bitvy nebojujeme sami, pokud máme kamarády, na které se dá spolehnout... Ale dovést to do vítězného konce je na nás samotných :) A moc dobře víš, že já Ti budu podporou v každé bitvě co Tě potká, pokud budeš chtít ;) Vždy záleží na Tobě jaké podmínky na své straně si v bitvě uděláš... :-)
Jinak hezký článek, Key :-)
PS: Nikdy nezapomínej na Ty co Ti mohou pomoct.. Bitvu to často ulehčí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama