Setkání vladařů

26. května 2015 v 11:06 | Keyance |  Cruentus
...Zdravím...
Jsem tu zase s dalším článkem o šermířské akci, tentokrát se jedná o menší vystoupeníčko během kroměřížského setkání vladařů. O tom, že máme vystupovat jsem se dozvěděla minulé úterý v tancích. Pan Ševčík se narychlo snažil získat lidi a vymyslet něco, co by se mohlo dělat.


Ve čtvrtek už jsme měli vystoupení jakžtakž postavené a museli si ho párkrát projet. Kluci šermíři měli menší problém se soubojem, neboť oba uměli stejnou roli.
Vystoupení jsme měli v sobotu odpoledne. Bylo postavené na našich hereckých výkonech a celkově prostě na nás, což byla nová zkušenost. Dokonce s námi nebyl ani pan Ševčík, ani pan Rusek, jen paní Akubžanová, která na nás z dálky dohlížela.
Já jsem dělala hospodskou, rozháněla jsem kluky utěrkou, když se prali, pak jsem taky během tance, když tam koloval džbánek, jim ho vzala a dala zpátky na truhlu. Později ho z tama zase sebral Vojta. Během druhého tance mi Vojta odmítl podat ruce, tak jsem ho párkrát šlehla hadrou a šli jsme dopředu místo dozadu... menší chybička, ale celkově to muselo vypadat dobře s takovým humorným nádechem.
...Díky tomu, že jsme neměli v plánu nějaké složité tance, nic šlechtického ani příliš komplikovaného, tak se ani nedostavila nervozita. Všichni jsme byli uvolnění a bylo vidět, že nás to, co děláme, baví. Kéž kdyby mělo takový nádech každé naše vystoupení...
 


Komentáře

1 L. L. | Web | 2. června 2015 v 9:36 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama