Však jen do toho...

17. dubna 2015 v 14:25 | Keyance |  Jen tak...
Znáte ten pocit, když jste mezi lidmi, se kterými máte trávit čas a absolutně to nezvládáte? Nemáte je příliš rádi a jak čas plyne nacházíte mezi sebou spíš víc rozdílů než společných věcí. Tak to já mám s lidmi ve své třídě. Jsem zde outsiderem, dříve jsem se to snažila změnit, ale nedařilo se mi a neneslo to užitek.
A tak jim tiše říkám: "Jen se smějte. Jen mějte blbé narážky, jen se posmívejte, já se urazit nenechám a budu si stát za svým."


Možná je to částečně moje vina, sedím v karanténě přímo před učiteli a příliš se nezapojuji do třídního dění, ale přesto, když si vzpomenu na dobu, kdy jsem se na Základce ještě snažila zapadnout, tak jsem ráda za to, jak to je teď. Tehdy se mi ostatní posmívali, vymysleli mi spoustu nehezkých přezdívek, které mi jen ubíraly sebevědomí, kterého jsem i bez nich měla nedostatek.
Víte, ostatní nás často nepochopí, nás šermíře, snílky, lidi odlišné od ostatních. Ale je to tak špatně? Je vůbec možné aby nás ostatní, teď směřováno na kolektivy ve školách atd., pochopili? Nevím.
Jsem velmi šťastná za lidi, kteří mě chápou a mají mě rádi takovou, jaká jsem. Za takové lidi, ať je jich sebemíň, buďme vděční...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama