AG Ples

1. března 2015 v 13:42 | Keyance |  Stalo se...
Před dvěma týdny byla skvělá akce Arcibiskupského gymnázia, tedy tradiční každoroční a letos už sedmý ples. Povedl se, blahopřeji všem organizátorům, jediné, co bych vytkla je, že letos na rozdíl od loňského roku se už neprodávaly míchané nápoje. To byla škoda, ale i Kofola, víno nebo pivo se pít dalo.


Program byl také vyvedený. Ples započal polonézou ve formě valčíku, které jsem se účastnila. Myslím, že to byl úspěch, zvláště, když přihlédneme k tomu, jak málo času a prostředků jsme měli k dispozici. Tančili jsme na Thousand years od Christiny Perry, což se klukům zřejmě moc nelíbilo.

I vystoupení AVE sboru se povedlo, i když na balkónu, kde jsme seděli, je nebylo skoro slyšet. Všichni si povídali a nikoho to moc nezajímalo, možná by se to dalo řešit lepším ozvučením, ale jinak se to nadalo ovlivnit.

Další vystoupení patřilo mé skvělé skupině historického šermu a tanců Cruentu. Na dobovou hudbu našeho hudebního uskupení Media vity, moji spolubojovníci zatančili dvorské barokní tance. V honosných barokních kostýmech to vypadalo efektně. Já se z důvodu absence barokního kostýmu nemohla vystoupení účastnit, tak jsem se přidala spolu se svým milým k poslednímu tanci a to primitivnímu renesančnímu bránlu double. Aspoň něco.

Dál následovaly vystoupení skvělé tanečnice Kláry Šlechtové a jejího tanečního partnera. První vystoupení, podle mého velmi amatérského názoru, po chvíli postrádalo větší míru originality a kroky se v jednotlivých částech opakovaly, i když to byly velmi dobré kroky. Zato druhé vystoupení mělo kopec originality a bylo naprosto perfektní.

Hudba, kterou obstarávala v hlavním sále skupina One Classic, sklidila úspěch, přinejmenším u mě. I když mohli hrát méně polky, což je pouze můj názor, protože polku moc neumím.

Už teď se těším na další ročník, doufám, že bude stejně dobrý, ideálně zase přidají míchané nápoje.
 


Komentáře

1 Devlin Devlin | 13. března 2015 v 12:37 | Reagovat

Ples byl super ;) Ale těma míchanýma nápojema mě taky pěkně namíchly :P :D
A vystoupení, jak úvodní tanec tak i historický se dle mě dost povedl ;)
A buď ráda že jsem vás k tomu "primitivnímu" tanci dovlekl :P :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama